איך אני בוחרת צורה וצבע לאיפור?

אם את יודעת מה את רוצה מבחינת סגנון, צורה וצבע - את יכולה להביא איתך תמונה רלוונטית או את עיפרון הגבות או את השפתון שלך וביחד ניצור את המראה המבוקש.

במידה ואין לך דרישה או רעיון ספציפי לאיפור, בלומה כמובן תמליץ לך וביחד תגיעו להחלטה על המראה המתאים והיפה ביותר. בכל מקרה, לפני שמתחילים באיפור הקבוע מציירים את התוצאה המבוקשת, מסכימים עליה ורק אז מציירים אותה.

האם זה כואב?

מאחר והאיפור נעשה על ידי מחט (סטרילית ואישית) הוא כואב במידת מה בהתאם לרגישות האישית. באיפור הגבות ותוחם שפתיים הכאב הוא מינימלי וסביר (במיוחד אחרי שימוש במשחת האילחוש).

באיפור עיניים ואודם ניתן להעזר בסדציה (הרדמה שטחית) שבה לא מרגישים את הכאב.

יש לי רגישות בעיניים, יובש ודלקות חוזרות, האם האיפור יתאים לי?

כמעט ואין אשה שתוותר לגמרי על איפור, ולכן רוב רופאי העיניים ימליצו על טראומה חד פעמית של מספר ימים שלאחריה האיפור נשאר מתחת לעור ולא חודר לעיניים, אבל כמובן שיש להתייעץ עם רופא העיניים האישי שלך.

 אני בת 80, האם זה לא מגוחך לעשות איפור קבוע?

אין גיל שבו אנחנו לא רוצות להיראות טוב. כמובן שצריך לעשות  את האיפור בהתאמה לאישיות ולגיל!

מהן תופעות הלוואי?

איפור קבוע מבוצע על ידי החדרת פיגמנט לעור באמצעות מחט סטרילית, ולכן עד להחלמה מלאה של העור באיזור (בין יומיים לשבועיים) עלולים להופיע אודם, נפיחות ושטפי דם - בהתאם לרגישות האישית.

האיפור יהיה גם מודגש מאוד ובצבעים לא טבעיים בימים הראשונים אחרי התהליך, אבל משאיר הרבה שנים של הנאה מהתוצאה הסופית.

באיזה חומר משתמשים באיפור הקבוע?

הפיגמנטים המוחדרים לעור עשויים מינרלים, הם היפואלרגניים ובטוחים לשימוש גם לנשים בעלות עור רגיש. החומר מוחדר על ידי מחט סטרילית חד פעמית.

איך אראה אחרי הטיפול?

בסיום הטיפול, האיפור הקבוע  תמיד נראה כהה יותר מהצבע הרצוי אך הוא מתבהר בשני טונים בזמן ההחלמה, לעיתים יכולה להיווצר מעט נפיחות ומומלץ להשתמש בקומפרסים קרים - אך לא להניחם ישירות על האזור המטופל אלא להשתמש במגבת דקה, לעטוף את הקומפרס ורק אז להניח אותו.

כמה זמן נמשכת ההחלמה?

זה אינדיבידואלי ומשתנה מלקוחה ללקוחה אולם משך ההחלמה הממוצע הוא כשבוע. את הצבע הסופי תוכלי לראות לאחר כחודש.